Strona korzysta z plików cookies

Aktualności

sprawdź co nowego w życiu naszej firmy

Hale sportowe przy szkołach w Wadowicach i w Andrychowie

28 lutego podpisaliśmy umowy z Powiatem Wadowickim na kolejne zadania polegające na budowie dwóch hal sportowych przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Wadowicach oraz I Liceum Ogólnokształcącym w Andrychowie. W ramach umowy wykonane zostanie m.in. boisko do piłki ręcznej, koszykówki i siatkówki, ścianka wspinaczkowa i składana trybuna na 300 osób.

Otwarcie Dworca Przesiadkowego w Nowym Sączu

6 grudnia 2021r. odbyło się uroczyste przekazanie Dworca Przesiadkowego przy Bulwarze Narwiku w Nowym Sączu. Inwestycja została zrealizowana w ramach zadania pn.” Przebudowa węzła przesiadkowego pełniącego funkcje dworca autobusowego przy ul.Bulwar Narwiku w Nowym Sączu.

Budowa pawilonu osadzonych w Areszcie Śledczym w Krasnymstawie

W dniu 16 listopada 2021 r. w siedzibie Aresztu Śledczego w Krasnymstawie została podpisana umowa na Budowę pawilonu zakwaterowania osadzonych. W ramach realizacji inwestycji powstanie pawilon zakwaterowania osadzonych typu zamkniętego w kształcie litery L, w całości podpiwniczony. Zakończenie inwestycji zaplanowano na II połowę roku 2023. Więcej informacji tutaj  

Grand Andrzej Grygiel buduje dla Gminy Korzenna

Firma GRAND Andrzej Grygiel realizuje zadanie inwestycyjne pn. „Przebudowa, nadbudowa i rozbudowa Urzędu Gminy w Korzennej”. Prace obejmują przebudowę i rozbudowę budynku Urzędu Gminy, modernizacje sieci LAN, montaż windy oraz budowę zjazdów z drogi powiatowej i nowych miejsc postojowych.  

Realizacja dla Gminy Ryki

W miejscowości Ryki przy ulicy Warszawskiej,  Firma GRAND Andrzej Grygiel buduje halę sportowo – widowiskową wraz z zapleczem.

Maszyny do automatycznego parkowania samochodów dla Miasta Katowice

Zakończyliśmy prace nad uzyskaniem Decyzji o pozwoleniu na budowę i przechodzimy do wykonania robót budowlanych związanych z wykonaniem zespołu maszyn do automatycznego parkowania samochodów w ciągu ulicy Tylnej Mariackiej w Katowicach.