Strona korzysta z plików cookies

Powrót

Operator/programista giętarki CNC

Operator/programista giętarki do rur CNC

 

Lokalizacja: zakład obróbki metalu CNC w Korzennej

 

 

Zakres obowiązków:

 

  • obsługa i programowanie giętarki do rur
  • praca przy obróbce metalu
  • kontrola jakości przy wykorzystaniu narzędzi pomiarowych
  • praca w oparciu o rysunek techniczny

 

Wymagania:

 

  • doświadczenie w pracy giętarką do rur lub maszynami CNC
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

 

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie.

    formularz kontaktowy


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku (np. wysyłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Grand200, Korzenna 91, 33-322 Korzenna