Strona korzysta z plików cookies

Produkcja

PRECYZYJNA OBRÓBKA METALU CNC

Precyzyjna i powtarzalna obróbka metali z wykorzystaniem technologii CNC to nasza specjalność oparta na ponad 35 letnim doświadczeniu i zbudowanym potencjale. Konsekwentne inwestycje w nowoczesny park maszynowy i specjalistyczne oprogramowania konstrukcyjne, pozwoliły na rozwój wachlarza świadczonych usług oraz zwiększenie możliwości wymiarowych produkcji. Dzięki posiadanym wysoko wydajnym i precyzyjnym maszynom CNC jesteśmy w stanie zapewnić dynamiczną produkcję seryjną, gwarantując najwyższą jakość produkowanych detali przy jednoczesnym zachowaniu optymalnych kosztów.

Posiadamy własny Dział Badawczo-Rozwojowy, stanowiący miejsce tworzenia wiedzy i wyznaczania kierunków dalszego rozwoju. Działalność B+R ukierunkowana jest na optymalizację własnych procesów technologicznych oraz poszukiwanie nowych,innowacyjnych rozwiązań stwarzających możliwość uzyskania przewagi nad konkurencją.

Jakość, badania i rozwój

W oparciu o wiedzę i doświadczenie ze szczególną uwagą podchodzimy do kształtowania jakości produktów i usług oraz wyznaczania kierunków rozwoju
opartych na nowoczesnych technologiach.

Od początku działalności inwestujemy w wiedzę i rozwój. W 2015r. dzięki wsparciu funduszy unijnych w Firmie powstał własny Dział Badań i Rozwoju stanowiący miejsce tworzenia wiedzy i wyznaczania kierunków dalszego rozwoju – nasze okno na przyszłość.