Strona korzysta z plików cookies

Powrót

Jakość

Celem naszej firmy jest produkcja i sprzedaż wyrobów najwyższej jakości.
Dbamy, aby wszystkie produkty opuszczające naszą hale produkcyjną były na niezmiennie wysokim poziomie
i spełniały wszelkie normy jakościowe.
Dział kontroli jakości wyposażony w atestowane przyrządy pomiarowe monitoruje przebieg każdej operacji, przez co możemy zagwarantować odpowiednią jakość wyrobu. Przy pomocy legalizowanych i atestowanych przyrządów pomiarowych min. średnicówek oraz maszyny wspórzędnościowej do pomiarów metrologicznych, poddajemy ścisłej kontroli wymiary i kształty elementów. Ponadto dbamy o najwyższą jakość w spawalnictwie poddając większość elementów i konstrukcji spawanych szczegółowej kontroli na każdym etapie produkcji stosując badania wizualne (VT1+VT2), badania penetracyjne (PT1+PT2), badania magnetyczno-proszkowe (MT1+MT2)

Przestrzegamy norm

Na pierwszym miejscu stawiamy jakość, która jest uwierzytelniona posiadanymi certyfikatami, nadawanymi przez niezależne jednostki notyfikujące:

 

PN-EN ISO 3834-2:2007

Jesteśmy firmą, która wdrożyła i certyfikowała system nadzorowania procesów spawalniczych ISO 3834-2. Spełniamy wymagania jakości dotyczące spawania materiałów metalowych potwierdzone przez zewnętrzną jednostkę audytującą TÜV SÜD Polska.

 

EN 15085-2 klasa CL1

Certyfikacja według PN EN 15085 na poziomie CL1 pozwala na wykonanie konstrukcji nośnych pojazdów szynowych i ich części składowych.

 

EN 1090-1:2009+A1:2011 klasa EXC3

Posiadamy wdrożony i certyfikowany system zapewnienia jakości według normy PN EN 1090-1,aby oferować Państwu wysokiej jakości wykonanie konstrukcji stalowych i aluminiowych. Spełniając wymagania zawarte w normie PN-EN 1090-1 dajemy Państwu potwierdzenie, że oferowane konstrukcje wytwarzamy i nadzorujemy przez kompetentny i uprawniony personel, dzięki czemu oferujemy jakość i bezpieczeństwo.

 

SPAWALNICZE ŚWIADECTWO KWALIFIKACYJNE

Posiadamy spawalnicze świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do wytwarzania stalowych i aluminiowych elementów konstrukcyjnych w klasach EXC1, EXC2, EXC3 spełniających wymagania jakości wg EN ISO 3834-2:2005.

 

ISO 9001:2015

Chcąc zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość produktów oraz usług, wdrożyliśmy oraz certyfikowaliśmy Zintegrowany System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001.